rhSPORT +48 18 265 45 80 rhsport@rhsport.pl
SKUTERY

Skutery to maszyny zaprojektowane z myślą o codziennej radości użytkowania. To jedne z najbardziej lubianych jednośladów na świecie, które prezentują klasyczną elegancję w nowoczesnym wydaniu. 

Skutery na dobre wpisały się do kanonu klasyki motoryzacyjnej i wniosły ogromny wkład w jej rozwój i cieszą się ogromnym powodzeniem wśród kierowców. Produkowane obecnie skutery cechują się nowoczesnym designem, bezpieczeństwem użytkowników, a także ograniczeniem emisji substancji, które mogą być szkodliwe dla zdrowia człowieka lub stanu środowiska. W naszej ofercie  można znaleźć eleganckie modele retro, skutery posiadające turystyczny charakter, a nawet dynamiczne maszyny zapewniające prawdziwie sportowe osiągi.

Pojazdy  z roku na rok zyskują na popularności. Ich największą zaletą jest prostota użytkowania – wystarczy wsiąść, nacisnąć przycisk rozrusznika, przekręcić manetkę i można jechać. Niewątpliwym atutem skuterów o małej pojemności są również kompaktowe wymiary, co przekłada się na łatwość prowadzenia i mniejsze problemy z parkowaniem. Wyprostowana pozycja za kierownicą gwarantuje wysoki komfort jazdy zarówno w mieście, jak i na trasie, a rozbudowana przestrzeń bagażowa pozwala schować wszystkie niezbędne akcesoria. 

 

rhSPORT

CENTRUM NARCIARSTWA I SPORTU

Adres biura: ul. Środkowa 181b 34-405 Białka Tatrzańska

Godziny pracy biura:
Pon – Pt: 8:00-16:00

Wypożyczalnie

rhSPORT Białka Tatrzańska
ul. Środkowa 181b

rhSPORT Bukowina Tatrzańska
ul. Wierch Rusiński 70

SPORT 2000 rent Białka Tatrzańska ul. Środkowa 181B

Rezerwacje grupowe

© rhSPORT. All Rights Reserved. Microtech2