Kontakt:   +48 18 26 545 80    rhsport@rhsport.pl
  WYGODNA REZERWACJA ONLINE
  RABATY DO 20%
  CENTRUM TESTOWE

   

  KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA IMPREZ

  Chętnie podzielimy się z Państwem naszym pomysłem na spędzenie wolnego czasu wśród górskich krajobrazów. Naszym atutem jest to, iż z pasją, zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem podchodzimy do każdego przedsięwzięcia, zapewniając jego uczestnikom wspaniałą zabawę i moc niezapomnianych atrakcji.

  Białka Tatrzańska to idealne miejsce na organizację różnego rodzaju szkoleń, konferencji czy spotkań biznesowych z dala od miejskiego zgiełku. Świeże, górskie powietrze, mnóstwo zieleni i niepowtarzalny klimat tworzą optymalne warunki do pracy umysłowej. Przygotujemy salę, wyposażenie, catering – profesjonalnie zadbamy o profesjonalistów!

  Zorganizujemy dla Państwa również jubileusze, spotkania rodzinne, różnego rodzaju wydarzenia specjalne – wystarczy zadzwonić i zapytać, a my postaramy się pomóc, doradzić i jak najlepiej zorganizować Państwa czas.

  Na życzenie klienta możemy zrealizować imprezę w dowolnie wybranym miejscu.W przypadku realizacji eventu na terenie Białki Tatrzańskiej naszym klientom oferujemy pomoc przy rezerwacji noclegów oraz pomoc w zaplanowaniu czasu wolnego
  • zawody sportowe
  • wycieczki krajoznawcze
  • imprezy integracyjne
  • eventy
  • szkolenia
  • wydarzenia cykliczne

  OFERTA ZIMOWA

  kulig

  Kuligi z zaprzęgiem konnym

  Prawdziwy konny kulig po zaśnieżonych łąkach i lasach to niesamowite przeżycie dla każdego uczestnika bez względu na jego wiek. Po wyczerpującej wyprawie na uczestników czeka ognisko i ciepły poczęstunek. Kuligi organizujemy dla grup powyżej 16 osób.
  skutery

  Wyprawy skuterami śnieżnymi

  Tam, gdzie nie możesz dostać się samochodem terenowym czy zaprzęgiem konnym dostaniesz się skuterem śnieżnym. W białym puchu pomkniesz samodzielnie (jednak pod pilnym okiem naszych instruktorów) przez niczym nieograniczoną przestrzeń! Proponujemy wyprawy zarówno w dzień jak i nocą. Kończymy poczęstunkiem i dobrą zabawą przy ognisku.
  snowtubing-socialweb

  Snowtubing

  Szalony zjazd śnieżną dętką po naturalnym torze śniegowym to wspaniała zabawa zarówno dla dzieci i dorosłych i doskonała alternatywa do jazdy na innych sprzętach zimowych.
  imprezy

  Programy artystyczne i widowiskowe

  Połączone z caternigiem (np. posiady góralskie na bacówce z prawdziwą góralską muzyką, pieczenie barana, góralskie śpasy, napad zbójnicki) – poczuj prawdziwy klimat Podhala!
  zawody

  Kompleksowa organizacja zawodów narciarskich z pomiarem czasu

  Dysponujemy pełnym zapleczem technicznym niezbędnym do profesjonalnego zorganizowania zawodów na każdym poziomie trudności, również dla osób niepełnosprawnych. Ofertę tę kierujemy zarówno do amatorów jak i profesjonalistów, dzieci, młodzieży i dorosłych.

  OFERTA LETNIA

  road

  Imprezy Off-Roadowe

  Wyprawy samochodami terenowymi 4x4 w teren zupełnie nieprzystosowany do jazdy normalnym autem. Potężna dawka adrenaliny gwarantowana! Udział w takiej wyprawie to nie lada wyzwanie – każdy na własnej skórze może doznać sporego dreszczyku emocji i przekonać się o swoich możliwościach podczas stromych zjazdów w otoczeniu przepięknej tatrzańskiej przyrody.
  paint

  Paintball

  Zainscenizuj prawdziwą walkę na łonie natury! My Ci w tym pomożemy. Paintball to sport zdobywający w Polsce coraz szersze rzesze fanów i nic dziwnego – podczas zabawy nie tylko miło i aktywnie spędzasz czas, ale popracujesz nad zwinnością i szybkością myślenia. To doskonała forma imprezy integracyjnej mającej na celu poprawę komunikacji w grupie.
  turyst

  Wycieczki Krajoznawcze

  Pokażemy Ci najpiękniejsze zakątki Podhala. Organizujemy grupowe wędrówki górskie w dowolnej formie – pieszo, z kijami Nordic Walking, na rowerze… Dzięki nam przekonasz się, że polskie góry to jeden z cudów świata!