rhSPORT +48 18 265 45 80 rhsport@rhsport.pl
KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA IMPREZ

Niezapomniane Atrakcje

Chętnie podzielimy się z Państwem naszym pomysłem na spędzenie wolnego czasu wśród górskich krajobrazów. Naszym atutem jest to, iż z pasją, zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem podchodzimy do każdego przedsięwzięcia, zapewniając jego uczestnikom wspaniałą zabawę i moc niezapomnianych atrakcji.

Białka Tatrzańska to idealne miejsce na organizację różnego rodzaju szkoleń, konferencji czy spotkań biznesowych z dala od miejskiego zgiełku. Świeże, górskie powietrze, mnóstwo zieleni i niepowtarzalny klimat tworzą optymalne warunki do pracy umysłowej. Przygotujemy salę, wyposażenie, catering – profesjonalnie zadbamy o profesjonalistów!

Zorganizujemy dla Państwa również jubileusze, spotkania rodzinne, różnego rodzaju wydarzenia specjalne. 

Masz pytania?

Doradzimy

Na życzenie klienta możemy zrealizować imprezę w dowolnie wybranym miejscu. W przypadku realizacji eventu na terenie Białki Tatrzańskiej naszym klientom oferujemy pomoc przy rezerwacji noclegów oraz pomoc w zaplanowaniu czasu wolnego

zawody sportowe
wycieczki krajoznawcze
eventy
wydarzenia cykliczne
szkolenia
imprezy integracyjne
Zadzwoń do nas

+48 502 564 102

Kuligi z zaprzęgiem konnym

Kuligi z zaprzęgiem konnym

Prawdziwy konny kulig po zaśnieżonych łąkach i lasach to niesamowite przeżycie dla każdego uczestnika bez względu na jego wiek. Po wyczerpującej wyprawie na uczestników czeka ognisko i ciepły poczęstunek. Kuligi organizujemy dla grup powyżej 16 osób.

Wyprawy skuterami śnieżnymi

Wyprawy skuterami śnieżnymi

Tam, gdzie nie możesz dostać się samochodem terenowym czy zaprzęgiem konnym dostaniesz się skuterem śnieżnym. W białym puchu pomkniesz samodzielnie (jednak pod pilnym okiem naszych instruktorów) przez niczym nieograniczoną przestrzeń! Proponujemy wyprawy zarówno w dzień jak i nocą. Kończymy poczęstunkiem i dobrą zabawą przy ognisku.

Snowtubing - zjazd śnieżną dętką

Snowtubing - zjazd śnieżną dętką

Szalony zjazd śnieżną dętką po naturalnym torze śniegowym to wspaniała zabawa zarówno dla dzieci i dorosłych i doskonała alternatywa do jazdy na innych sprzętach zimowych.

Programy artystyczne i widowiskowe

Programy artystyczne i widowiskowe

Połączone z caternigiem (np. posiady góralskie na bacówce z prawdziwą góralską muzyką, pieczenie barana, góralskie śpasy, napad zbójnicki) – poczuj prawdziwy klimat Podhala!

Organizacja zawodów narciarskich

Organizacja zawodów narciarskich

Kompleksowa organizacja zawodów narciarskich z pomiarem czasu

Dysponujemy pełnym zapleczem technicznym niezbędnym do profesjonalnego zorganizowania zawodów na każdym poziomie trudności, również dla osób niepełnosprawnych. Ofertę tę kierujemy zarówno do amatorów jak i profesjonalistów, dzieci, młodzieży i dorosłych.

Imprezy Off-Roadowe

Imprezy Off-Roadowe

Wyprawy samochodami terenowymi 4x4 w teren zupełnie nieprzystosowany do jazdy normalnym autem. Potężna dawka adrenaliny gwarantowana! Udział w takiej wyprawie to nie lada wyzwanie – każdy na własnej skórze może doznać sporego dreszczyku emocji i przekonać się o swoich możliwościach podczas stromych zjazdów w otoczeniu przepięknej tatrzańskiej przyrody.

Paintball

Paintball

Zainscenizuj prawdziwą walkę na łonie natury! My Ci w tym pomożemy. Paintball to sport zdobywający w Polsce coraz szersze rzesze fanów i nic dziwnego – podczas zabawy nie tylko miło i aktywnie spędzasz czas, ale popracujesz nad zwinnością i szybkością myślenia. To doskonała forma imprezy integracyjnej mającej na celu poprawę komunikacji w grupie.

Wycieczki

Wycieczki

Wycieczki Krajoznawcze

Pokażemy Ci najpiękniejsze zakątki Podhala. Organizujemy grupowe wędrówki górskie w dowolnej formie – pieszo, z kijami Nordic Walking, na rowerze… Dzięki nam przekonasz się, że polskie góry to jeden z cudów świata!

rhSPORT

CENTRUM NARCIARSTWA I SPORTU

Adres biura: ul. Środkowa 181b 34-405 Białka Tatrzańska

Godziny pracy biura:
Pon – Pt: 8:00-16:00

Wypożyczalnie

rhSPORT Białka Tatrzańska
ul. Środkowa 181b

rhSPORT Bukowina Tatrzańska
ul. Wierch Rusiński 70

SPORT 2000 rent Białka Tatrzańska ul. Środkowa 181B

Rezerwacje grupowe

© rhSPORT. All Rights Reserved. Microtech2