rhSPORT +48 18 265 45 80 rhsport@rhsport.pl

Monsterroller

WYPOŻYCZALNIA MONSTERROLLER

Ekstremalnie i Rekreacyjnie

Monsterroller to górska odmiana hulajnogi, która służy do zjazdów terenowych po stoku narciarskim latem. Ale od początku... Na czym to polega?

Choć wygląda niepozornie, potrafi dostarczyć sporą dawkę adrenaliny. Ważący 18 kg pojazd jest wygodny, uniwersalny i przede wszystkim bezpieczny. Odpowiednia konstrukcja oraz niezawodne tarczowe hamulce hydrauliczne, które są w stanie zatrzymać pędzący z góry pojazd nawet na mokrej trawie, sprawiają, że może na nim jeździć każdy, niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania.

Chcesz poczuć letni zastrzyk adrenaliny i przeżyć ciekawą przygodę? Przyjedź do Białki i spędzaj czas w górskiej scenerii. Czeka na Ciebie wypożyczalnia Monsterroller tuż pod stokiem! Wsiadasz na hulajnogę i śmigasz po stoku jak zimą! Wyciąg krzesełkowy jest otwarty dla odwiedzających przez całe wakacje. Na górze czeka więcej atrakcji! Największą z nich jest oczywiście, zapierająca dech w piersiach, panorama Tatr, Gorców i Pienin którą podziwiać można z karczmy widokowej. Na szczycie znajduje się też plac zabaw Wioska Skrzatów dla najmłodszych, start trasy do zjazdów na rowerach downhill i pyszne jedzonko w karczmie Kotelnica. W naszej wypożyczalni dostępne są również trójkołowy Mountaincart oraz letnia alternatywa dla snowboardu - Mountainboard. Spróbujesz?

 

1 godz.
20 zł
2 godz.
40 zł
4 godz.
80 zł
MONSTERROLLER
Kask: obowiązkowy, w cenie
Ilość osób: 1
Waga: 18 kg
1 godz.
20 zł
2 godz.
40 zł
4 godz.
80 zł
MOUNTAINCART
Kask: obowiązkowy, w cenie
Ilość osób: 1
Waga: 18 kg
1 godz.
20 zł
2 godz.
40 zł
4 godz.
80 zł
MOUNTAINBOARD
Kask: obowiązkowy, w cenie
Ilość osób: 1
Waga: 18 kg

rhSPORT

CENTRUM NARCIARSTWA I SPORTU

Adres biura: ul. Środkowa 181b 34-405 Białka Tatrzańska

Godziny pracy biura:
Pon – Pt: 8:00-16:00

Wypożyczalnie

rhSPORT Białka Tatrzańska
ul. Środkowa 181b

rhSPORT Bukowina Tatrzańska
ul. Wierch Rusiński 70

SPORT 2000 rent Białka Tatrzańska ul. Środkowa 181B

Rezerwacje grupowe

© rhSPORT. All Rights Reserved. Microtech2