rhSPORT +48 18 265 45 80 rhsport@rhsport.pl

kariera

Dołącz do naszego zespołu

KARIERA W rhSPORT

Dołącz do nas! Lubisz kontakt z ludźmi, kochasz sport i szukasz pracy w najpiękniejszych zakątkach Podhala? Chciałbyś pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie i być częścią naszego zespołu? Zapraszamy Cię do kontaktu. Spotkajmy się nawet, jeśli nie masz jeszcze doświadczenia. Dla nas najważniejsza jest Twoja pasja i chęć współpracy.

Nie zwlekaj, tylko już dziś wyślij swoje CV na adres e-mail rhsport@rhsport.pl.

Pracownicy

Starając się o pracę w rhSPORT powinieneś wiedzieć, że świetne oceny czy liczne tytuły uniwersyteckie nie gwarantują ci zdobycia wymarzonego stanowiska czy szybkiego awansu. Oczywiście, dobrze, jeśli je posiadasz, ale przede wszystkim liczą się dla nas pewne konkretne aspekty Twojej osobowości.

Przez całe życie uczysz się czegoś i nabywasz nowe umiejętności. Jednak każdy z nas ma pewne wrodzone zdolności i predyspozycje do wykonywania określonych zadań. To naturalny dar. Nie można się tego nauczyć. Najbardziej zależy nam na ludziach pełnych entuzjazmu. rhSPORT to firma, w której wciąż coś się dzieje. Pracuje się tu w szybkim tempie i niczego nie odkłada na później. Jeśli czujesz, że masz w sobie energię potrzebną do tego typu pracy, możesz rozpocząć u nas swoją karierę.

Czasem , żeby oczyścić atmosferę w firmie, trzeba otworzyć wszystkie drzwi i wywołać przeciąg. Jeśli w firmie panuje otwartość i istnieje swobodny przepływ informacji między pracownikami wszystkich szczebli, pozwala to uniknąć wielu nieporozumień i niedomówień. Nie ma czasu na wzajemne żale i urazy. Poszukujemy ludzi o szczególnych cechach. Ludzi odpowiedzialnych i umiejących podejmować decyzje. Ludzi, którzy kochają pracę i potrafią ją dobrze wykonywać. Czy jesteś wśród nich?

Wciąż się rozwijamy

rhSPORT szybko się rozwija. Wraz z rozwojem firmy rosną twoje szanse na zatrudnienie. Jesteśmy firmą o jednolitej strukturze, co być może stwarza wrażenie, że trudno u nas awansować. Jest jednak dokładnie odwrotnie. Chcemy, by nasi pracownicy wciąż szukali nowych wyzwań. Można je znaleźć w innym dziale, na innym stanowisku, albo nawet w innym kraju. Zawsze zachęcamy pracowników, aby sprawdzili się u nas w kilku różnych rolach. W rhSPORT możesz rozwijać się zgodnie ze swoimi ambicjami. Masz wiele możliwości. Jedną z nich jest praca za granicą, inną rozszerzanie edukacji i nabywanie nowych umiejętności.

Poszukujemy osób na stanowiska:

2023-11-10

Obsługa klienta

Pracownik w SPORT 2000

Szczegóły
2023-11-01

Serwisant rowerowy

Pracownik w rhSPORT

Szczegóły
2023-11-09

Sprzedawca/obsługa wypożyczalni

pracownik w SPORT2000 rent w Białce Tatrzańskiej oraz rhSPORT w Bukowinie Tatrzańskiej

Szczegóły

rhSPORT

CENTRUM NARCIARSTWA I SPORTU

Adres biura: ul. Środkowa 181b 34-405 Białka Tatrzańska

Godziny pracy biura:
Pon – Pt: 8:00-16:00

Wypożyczalnie

rhSPORT Białka Tatrzańska
ul. Środkowa 181b

rhSPORT Bukowina Tatrzańska
ul. Wierch Rusiński 70

SPORT 2000 rent Białka Tatrzańska ul. Środkowa 181B

Rezerwacje grupowe

© rhSPORT. All Rights Reserved. Microtech2