Kontakt:   +48 18 26 545 80    rhsport@rhsport.pl
  WYGODNA REZERWACJA ONLINE
  RABATY DO 20%
  CENTRUM TESTOWE

  KARIERA W rhSPORT


  Dołącz do nas! Lubisz kontakt z ludźmi, kochasz sport i szukasz pracy w najpiękniejszych zakątkach Podhala? Chciałbyś pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie i być częścią naszego zespołu? Zapraszamy Cię do kontaktu. Spotkajmy się nawet, jeśli nie masz jeszcze doświadczenia. Dla nas najważniejsza jest Twoja pasja i chęć współpracy.

  Nie zwlekaj, tylko już dziś wyślij swoje CV na adres e-mail rhsport@rhsport.pl.

  Pracownicy

  Starając się o pracę w rhSPORT powinieneś wiedzieć, że świetne oceny czy liczne tytuły uniwersyteckie nie gwarantują ci zdobycia wymarzonego stanowiska czy szybkiego awansu. Oczywiście, dobrze, jeśli je posiadasz, ale przede wszystkim liczą się dla nas pewne konkretne aspekty Twojej osobowości.

  Przez całe życie uczysz się czegoś i nabywasz nowe umiejętności. Jednak każdy z nas ma pewne wrodzone zdolności i predyspozycje do wykonywania określonych zadań. To naturalny dar. Nie można się tego nauczyć. Najbardziej zależy nam na ludziach pełnych entuzjazmu. rhSPORT to firma, w której wciąż coś się dzieje. Pracuje się tu w szybkim tempie i niczego nie odkłada na później. Jeśli czujesz, że masz w sobie energię potrzebną do tego typu pracy, możesz rozpocząć u nas swoją karierę.

  Czasem , żeby oczyścić atmosferę w firmie, trzeba otworzyć wszystkie drzwi i wywołać przeciąg. Jeśli w firmie panuje otwartość i istnieje swobodny przepływ informacji między pracownikami wszystkich szczebli, pozwala to uniknąć wielu nieporozumień i niedomówień. Nie ma czasu na wzajemne żale i urazy. Poszukujemy ludzi o szczególnych cechach. Ludzi odpowiedzialnych i umiejących podejmować decyzje. Ludzi, którzy kochają pracę i potrafią ją dobrze wykonywać.
  Czy jesteś wśród nich?

  Wciąż się rozwijamy

  rhSPORT szybko się rozwija. Wraz z rozwojem firmy rosną twoje szanse na zatrudnienie. Jesteśmy firmą o jednolitej strukturze, co być może stwarza wrażenie, że trudno u nas awansować. Jest jednak dokładnie odwrotnie.

  Chcemy, by nasi pracownicy wciąż szukali nowych wyzwań. Można je znaleźć w innym dziale, na innym stanowisku, albo nawet w innym kraju. Zawsze zachęcamy pracowników, aby sprawdzili się u nas w kilku różnych rolach. W rhSPORT możesz rozwijać się zgodnie ze swoimi ambicjami. Masz wiele możliwości. Jedną z nich jest praca za granicą, inną rozszerzanie edukacji i nabywanie nowych umiejętności.

  Poszukujemy osób na stanowiska:

  20 listopada 2021

  Sprzedawca / Obsługa Wypożyczalni

  Zatrudnimy pracowników do SPORT2000 rent w Białce Tatrzańskiej oraz rhSPORT w Bukowinie Tatrzańskiej na stanowiska: *  Sprzedawca w sklepie sportowym *  Obsługa wypożyczalni sprzętu narciarskiego * […]
  5 maja 2020

  Oferta pracy: Serwisant rowerowy

  Poszukujemy pracowników do naszego zespołu! Aplikuj na stanowisko Serwisanta rowerowego w rhSPORT. Czekamy na Twoje CV! Miejsce pracy: Białka Tatrzańska Oferujemy umowę o pracę na pełen […]
  4 października 2019

  Oferta pracy: Obsługa Klienta

  Poszukujemy pracowników do naszego zespołu! Aplikuj na stanowisko Konsultanta / Pracownika Obsługi Klienta w SPORT 2000. Czekamy na Twoje CV! Miejsce pracy: Białka Tatrzańska Oferujemy umowę […]