Pracownicy poszukiwani

Pracownicy

Starając się o pracę w rhSPORT powinieneś wiedzieć, że świetne oceny czy liczne tytuły uniwersyteckie nie gwarantują ci zdobycia wymarzonego stanowiska czy szybkiego awansu. Oczywiście, dobrze, jeśli je posiadasz, ale przede wszystkim liczą się dla nas pewne konkretne aspekty Twojej osobowości.

Przez całe życie uczysz się czegoś i nabywasz nowe umiejętności. Jednak każdy z nas ma pewne wrodzone zdolności i predyspozycje do wykonywania określonych zadań. To naturalny dar. Nie można się tego nauczyć. Najbardziej zależy nam na ludziach pełnych entuzjazmu. rhSPORT to firma, w której wciąż coś się dzieje. Pracuje się tu w szybkim tempie i niczego nie odkłada na później. Jeśli czujesz, że masz w sobie energię potrzebną do tego typu pracy, możesz rozpocząć u nas swoją karierę.

Czasem , żeby oczyścić atmosferę w firmie, trzeba otworzyć wszystkie drzwi i wywołać przeciąg. Jeśli w firmie panuje otwartość i istnieje swobodny przepływ informacji między pracownikami wszystkich szczebli, pozwala to uniknąć wielu nieporozumień i niedomówień. Nie ma czasu na wzajemne żale i urazy. Poszukujemy ludzi o szczególnych cechach. Ludzi odpowiedzialnych i umiejących podejmować decyzje. Ludzi, którzy kochają pracę i potrafią ją dobrze wykonywać. Czy jesteś wśród nich?

Wciąż się rozwijamy

rhSPORT szybko się rozwija. Wraz z rozwojem firmy rosną twoje szanse na zatrudnienie. Jesteśmy firmą o jednolitej strukturze, co być może stwarza wrażenie, że trudno u nas awansować. Jest jednak dokładnie odwrotnie.

Chcemy, by nasi pracownicy wciąż szukali nowych wyzwań. Można je znaleźć w innym dziale, na innym stanowisku, albo nawet w innym kraju. Zawsze zachęcamy pracowników, aby sprawdzili się u nas w kilku różnych rolach. W rhSPORT możesz rozwijać się zgodnie ze swoimi ambicjami. Masz wiele możliwości. Jedną z nich jest praca za granicą, inną rozszerzanie edukacji i nabywanie nowych umiejętności.

Poszukujemy osób na stanowiska:

SPRZEDAWCA

Zakres obowiązków:

  • obsługa kasy fiskalnej
  • informowanie klientów o usługach dostępnych w sklepie
  • umiejętność słuchania i rozmowy z klientem
  • zapewnienie wysokiej jakości i sprawności obsługi przy kasie
  • w razie potrzeb pomoc w sprzedaży i pracy nad ekspozycją

Od kandydatów i kandydatek oczekujemy:

  • uprawiania sportu
  • umiejętności profesjonalnej obsługi klienta
  • kultury osobistej
  • dynamizmu w działaniu
  • inicjatywy i elastyczności
  • entuzjazmu i zaangażowania w pracę
  • umiejętności pracy w zespole
  • dyspozycyjności w weekendy

Firma oferuje:

  • pracę na cały lub część etatu
  • sportową atmosferę w pracy
  • szkolenia potrzebne do wykonywania zawodu
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz rosnącą odpowiedzialność związaną z coraz szerszym zakresem obowiązków
  • atrakcyjne i rosnące w zależności od osiąganych wyników wynagrodzenie
  • ubezpieczenie na życie
  • wyjazdy integracyjne kilka razy w roku

KIEROWNIK SKLEPU

Aby dać ci pełniejszy obraz wymagań i możliwości związanych z tym stanowiskiem, powinno ono raczej nosić nazwę "szef zespołu zarządzającego"; brzmiałoby to jednak zbyt formalnie. Głównym obowiązkiem kierownika jest zadbanie o to, by sklep zawsze świetnie prezentował się oraz przynosił dochody. Kierując sklepem, jesteś odpowiedzialny za to, by klient zawsze czuł się tu mile widziany i chętnie robił zakupy. Twoja praca nie będzie polegała na siedzeniu za biurkiem, ponieważ wszystko, co istotne dzieje się na sali sprzedaży. Dobry kierownik jest przede wszystkim osobą godną zaufania. Potrafi kierować ludźmi nie wywyższając się, tworzy miłą atmosferę, sprzyjającą zarówno rozwojowi pracowników, jak i ich dobremu funkcjonowaniu w grupie. Sprawny menedżer, działając stanowczo i zdecydowanie, powinien stworzyć konkretny plan pracy i jasno ustalić zakres obowiązków każdego pracownika.

Tak naprawdę o tym, czy nadajesz się do tej pracy, decyduje niepowtarzalne połączenie pewnych cech twojej osobowości z umiejętnościami. Dobre oceny czy zaliczone semestry uniwersyteckie są oczywiście mile widziane. Najważniejsze dla nas jest jednak to, jaką jesteś osobą.

Nie jest to zwykła praca. Wymaga ona zarówno pokory, jak i pewności siebie z ambicją osiągania jak najlepszych wyników. Czy jesteś na to gotowy? Jeśli tak, mamy dla ciebie fantastyczną pracę, w której twoja kariera może sięgnąć gwiazd.

Miasto: Bukowina Tatrzańska/Białka Tatrzańska

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie/Pełny etat

Jako kierowniczka / kierownik sklepu w rhSPORT jesteś odpowiedzialna/y za jego sprawne funkcjonowanie. Do Twoich zadań należy planowanie, ustalanie priorytetów i tworzenie wraz z zespołem przyjaznej atmosfery dla naszych klientów. W rhSPORT nie pracujemy za biurkiem. Przewodzisz, jesteś wzorem dla innych. Tytuł nie gra tutaj żadnej roli, tym co się liczy jest praca zespołowa. Jesteś osobą elastyczną, potrafisz strukturalnie myśleć i posiadasz doświadczenie na stanowisku kierowniczym w handlu detaliczym oraz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego lub niemieckiego. Jesteś uosobieniem siły, która stanowi oparcie dla innych i którą czuje się w zespole, nawet, jeśli jesteś nieobecna/y.

Chciałabyś/chciałbyś pracować w rhSPORT?

Prześlij swoją ofertę do nas : biuro@rhsport.pl
Oprócz sprzedawców i kierowników potrzebujemy na sezon zimowy:

  • osoby do obsługi do wypożyczalni nart
  • serwisantów

NAPISZ DO NAS LUB NAS ODWIEDŻ - czekamy na Ciebie!